Hakkımızda

Denizli’nin seçkin firmalarından PEKDEMİR Grubu’nun kardeşlerinin en büyüğü olan Bayram PEKDEMİR, 05.07.1951 yılında Alaaddin Kasabası doğmuştur. İlköğrenimini aynı köyde tamamlayarak Acıpayam ortaokulundan sonra Denizli Ticaret Lisesi’ mezunu olup,1973 yılında İzmir, Gürçeşme Polis Okulundan mezun olarak Emniyet Teşkilatında göreve başlamış. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından, 03.Mayıs-Haziran aylarında “ Trafiğin Denetlenmesi ve Kaza Tahkiki “ konularında düzenlenen yerinde eğitim programı tamamlayarak Sertifika verilmiştir. 09–13.Aralık 2002 tarihleri arasında Eskişehir Trafik Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen “Orta Düzey Trafik Yöneticileri Geliştirme Eğitimimi “ tamamlayarak Sertifikası verilmiştir, Ayrıca Trafik branşında çok sayıda ihtisas görerek uzmanlaşmıştır.

2007 yılında 34 yıllık hizmet süresini tamamlayarak, Trafik Başkomiseri Rütbesi ile emekli olmuştur.

Emekli olduktan sonra bir köşeye oturmaktansa, BAYRAM PEKDEMİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ kurarak 70 yıldır %100 yerli sermayeli şirket olarak ülkemize hizmet veren Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi acentesi olarak 14.11.2007 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Bilahare, halkımızın Sigortacılık alanında öneri ve görüşleri doğrultusunda; ANADOLU SİGORTA, ANKARA SİGORTA, BEREKET SİGORTA, DOĞA SİGORTA, EUREKO SİGORTA, GULF SİGORTA, HALK SİGORTA, HDI SİGORTA, KORU MUTUEL SİGORTA, MAGDEBURGER SİGORTA, NEOVA SİGORTA, RAY SİGORTA, SOMPO JAPAN SİGORTA, UNI’CO SİGORTA, QUICK SİGORTA, HAYAT EMEKLİLİK ve TARSİM TARIM SİGORTALARI HAVUZUacenteliklerini de alarak ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak siz değerli müşterilerine en uygun ve % 40’ a varan indirimli fiyatlarımızla Merkezimize bağlı ACIPAYAM, SERİNHİSAR, DAZKIRI, FİNİKE, MUĞLA, NAZİLLİ, UŞAK ŞUBELERİ ile faaliyetini sürdürmektedir.

PEKDEMİR Grubu prensibi olarak benimsediğimiz kanun ve nizamlara uygunluk, ticari ahlak ve kriterlerinden ödün vermeden fazla kazanç hırsından uzak dürüst olarak  %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, yüksek teknolojik alt yapısı ile temelini babaları merhum Hacı Hasan Hüseyin PEKDEMİR ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Recep PEKDEMİR’’in temelini attığı, halen işletmeciliğini kardeşleri Cemal PEKDEMİR, Halil PEKDEMİR ile Amcaoğulları Abidin PEKDEMİR’ in yaptığı DENİZLİ İLİ ve İLÇELERİ, AFYONKARAHİSAR İLİ ve İLÇELERİ, AYDIN İLİ ve İLÇELERİ, ANTALYA, UŞAK, MANİSA İLİ ve İLÇELERİ, İZMİR İLİ ve İLÇELERİNDE PEKDEMİR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE yıllardan beri güvenen siz değerli Halkımızın SİGORTACILIK alanında öneri ve görüşleriniz doğrultusunda her zaman önce insan odaklı olan İKİ AYRI SİGORTA ŞİRKETİ, 17 ADET SİGORTA ACENTELİĞİ ve 7/24 saat HASAR İHBAR HATTIMIZ ile hizmetinize her zaman hazırdır.

  • BAYRAM PEKDEMİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
  • BAYRAM PEKDEMİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

SİGORTADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Sevgi ve Saygılarımızla…

 

Bayram PEKDEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı

  

Kadromuz